close
Szablon strony: r31
PROFESJONALNY SKLEP ONLINE, Nieograniczona ilość stron 3 poziomy; 9 modułów galerii zdjęć; Obsługa(MP3, VIDEO(youtube, vimeo .flv); Moduł filmów video; Formularz kontaktowy; Linki; Slideshow - do kategorii; 4 moduły zakładek, Księga gości; Mapy google; Blog; Blokowanie kategorii hasłem, i wiele innych...

Szablon strony: r31

KWOTA DO ZAPŁATY: 499 zł

ZAMAWIAM DOMENĘ - (nie posiadam)
Nazwa domeny
Proszę nie umieszczać mojego adresu strony www w przykładach
ZAMAWIAM HOSTING (utrzymanie strony na serwerze) i wyrażma zgodę na przetwarzanie danych w celu otrzymywania informacji o wygasającym hostingu
Imię i Nazwisko / Nazwa firmy
Adres e-mail
Telefon
Chce otrzymać fakturę VAT
Uwagi
Zapoznałem/am się z regulaminem sklepu i go akceptuję!
Zapoznałem/am się z regulaminem utrzymania stron i go akceptuję!
ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH (obowiązkowa)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia korespondencji elektronicznej jak i telefonicznej, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).
Wyrażam zgodę dla firmy (cdx.pl Tomasz Michałowski z siedzibą ul. Potockich 69a w Warszawie, NIP: 952 182 13 07) na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania informacji marketingowych i reklamowych w formie „newsletter” na podany przeze mnie adres e-mail - zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

W cenie szablonu wliczona jest rejestracja dowlnej domeny na rok, oraz roczny hosting na najszybszych serwerach w polsce. W następnym okresie rozliczeniowym - za rok płacisz jedynie 49zł za hosting oraz za odnowienie domeny.

Jeśli nie potrzebujesz hostingu lub domeny cena pozostaje bez zmian !
bottom_g
 

 

Powered by: www.cdx.pl
Nie wiesz co będzie dla Ciebie lepsze ?
Zadzwonimy do ciebie