Strony www tworzymy od 2004r

INFOLINIA

512 478 698

Jak zapewne wiecie STRONA WWW powinna być oparta o unikalne i ciekawe treści, co bardzo korzystnie wpływa na wyższą pozycję w wyszukiwarce!

Stałe pozyskiwanie nowych linków do strony www to jeden z fundamentów SEO. Ważne jest aby prawidłowo katalogować stronę, bo nie każdy katalog w sieci przynosi dostateczne efekty - niektóre z katalogów przynoszą ujemne efekty (są to te katalogi, które znajdują się na czarnej liście google).

 

Nasza oferta to idealne wyjście dla osób szukających mocnych linków PageRank od 3 do 6, których nie interesuje podpisywanie umów na pozycjonowanie tylko jednorazowa płatność z góry za pakiet mocnych linków, które wraz z innymi działaniami e-marketingowymi podbiją pozycje strony!!!

 

Głównym składnikiem naszej oferty jest profesjonalne i NIE AUTOMATYCZNE pozyskiwanie wartościowych linków (katalogowanie stron), które są najważniejszym czynnikiem wpływającym na ranking strony w google. Nasze działania połączone z dobrą optymalizacją strony która obecnie jest ważnym czynnikiem, aktywnością w social media i innymi akcjami powodują podwyższenie pozycji witryny w wyszukiwarce google.

1. Katalogowanie / audyt

~ 399
Pakiet rozwojowy

 

NAJWAŻNIEJSZE ATUTY:

Audyt strony - informacje na temat strony - ( co należy dodać / poprawić aby wyniki wyszukiwania były lepsze)

 

 • audyt strony - informacje o optymalizacji (co należy dodać / zmienić na stronie)
 • Zaindeksowanie strony w wyszukiwarce google
 • Dodanie firmy do google map
 • Umieszczenie strony w 30 katalogach;

2. Katalogowanie +

~ 339
Pakiet startowy

 

NAJWAŻNIEJSZE ATUTY:

Punkt na mapie google - umieszczenie firmy na mapie google tak aby wyróżnić się wśród konkurencji

 

 • Dodanie firmy do google map
 • Umieszczenie strony w 30 katalogach;

3. Katalogowanie

~ 270
Pakiet standardowy

 

NAJWAŻNIEJSZE ATUTY:

Tani pakiet linków - kontynuacja katalogowania z wyższych pakietów lub podwyższenie swojej pozycji w google

 

 • Umieszczenie strony w 30 katalogach
 

Nasza oferta pozycjonowania to:

 • Oszczędność Państwa czasu poświęconego na tworzenie unikalnych wpisów i dodawanie do katalogów , co ważne w odpowiednich odstępach czasowych
 • Mniejsze koszty - cześć katalogów jest płatna - nasza usługa jest pakietowa i wliczone są płatne wpisy (jednorazowa płatność za pakiet z góry)
 • Wpisy w zaufanych katalogach oraz wysoki wskaźnik PageRank od 3 do 6
 • Gwarancja nie zbanowanej strony przez google - wyłącznie ręczne wpisy !!!

 

Należy jednak pamiętać, iż przy obecnych algorytmach google samo linkowanie jak i optymalizacja strony może nie dać satysfakcjonujących efektów. Państwa firma powinna przez cały czas dbać o dobrą pozycję i widoczność w internecie korzystając z rożnych kanałów takich jak: pisanie bloga na stronie, socjal media, fora internetowe jak i inne formy reklamy (kampanie google adwords).